View Single Post
Old 12-13-2006, 05:32 PM   #12
kimmyc
 
kimmyc's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 3,983
Default

I put $60-100. When I buy I usually am stocking up so will buy liters of stuff or some B&A gel which is a little pricey. The same goes when I buy from Jessicurl, I usually stock up by buying liters.
__________________
2b/3a, primarily use Jessicurl and DevaCurl products, Curls Hair Tea conditioner and various gels. I'm modified CG-ish since 5/04.
kimmyc is offline   Reply With Quote