Hi SunRae,

It really depends on the product line. I purchased Curls Whipped Pudding (8 oz.) for $22 and it’s usually $17 US. The Oyin Shine & Define (4 oz.) wasn’t so reasonably priced at $18 and it’s usually $11 US. Also, the Kinky-Curly products seem to be a bit pricy even with the exchange rate factored in.

HTH.
It's supposed to be hard. If it wasn't hard, everyone would do it []. The hard... is what makes it great. -- Tom Hanks in A League of Their Own

If you judge people, you have no time to love them. -- Mother Teresa

Last edited by KinkyPJ; 01-15-2009 at 10:20 AM.